-20 kg w 6 miesięcy

Z Panią Eweliną współpracowałam online przez 6 miesięcy. Pani Ewelina co miesiąc zdawała mi relację droga mailową o swoich postępach oraz stopniu realizacji diety. Następnie otrzymywała ode mnie mailem nowy plan dietetyczny (14 dziennych jadłospisów z możliwością powtarzania ich i zamiany) na kolejny miesiąc.

Dietetyk online rekomendacje

Po zakończeniu odchudzania przez kilka tygodniu ,,wyprowadzałam" Panią Ewelinę z diety redukcyjnej do diety normokalorycznej (ok 2000 kcal), po to aby uniknąć efektu jojo i utrzymac osiągnięty efekt na lata.
Oto jak Pani Ewelina opisuje naszą współpracę:
,,Po wielu próbach odchudzania i stosowania monotonnych i męczących diet, po których każdy spadek wagi powracał z nawiązką postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka. Wybrałam z wielu ofert Diety Balans i rozpoczęliśmy współpracę online. Dzięki diecie Pani Agnieszki w końcu nie byłam głodna, potrawy były smaczne i łatwe w przygotowaniu. Powoli ale bez większego wysiłku zaczęłam tracić kolejne kilogramy. W sumie pomimo paru grzeszków i cięższych dni schudłam 20 kg. i czuje się wspaniale. Dziękuję ;-)."

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klienta. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny