Jedyna taka dieta wegetariańska i wegańska. Zdrowa, bez niedoborów. Jesz różnorodnie zapewniając organizmowi odpowiednie ilości białka, węglowodanów i pozostałych składników odżywczych.

Nasza dieta wegetariańska ma pozytywny wpływ na stan zdrowia.

Dieta wegetariańska, dieta online

Dieta wegetariańska, w porównaniu do tradycyjnej mięsnej diety, zawiera niewiele szkodliwego w nadmiarze sodu, cholesterolu czy nasyconych kwasów tłuszczowych. Według badań wegetarianie rzadziej zapadają na choroby cywilizacyjne m. in. cukrzycę typu 2, otyłość, chorobę niedokrwienną serca i nadciśnienie. Dieta wegetariańska redukuje ryzyko wystąpienia nowotworów (raka płuc, jelita grubego, piersi).

Dieta wegetariańska to zdrowy sposób odżywiania, który chroni przed wieloma schorzeniami cywilizacyjnymi o ile dieta jest prawidłowo zbilansowana.

Jeśli zrezygnowałeś lub chcesz zrezygnować z jedzenia mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, ale nie masz pojęcia czy je zastąpić, aby Twoja dieta wegetariańska była zdrowa, skontaktuj się z nami. Nasz dietetyk odpowie na wszelkie Twoje pytania i rozwieje wątpliwości. Otrzymasz szczegółowe zalecenia oraz indywidualną dietę z ciekawym i różnorodnym menu.

Dieta wegetariańska to zdrowy wybór.

Nasze diety wegetariańskie są bogate w warzywa, owoce i produkty zbożowe. Dzięki temu z pewnością nie będziesz miał niedoborów witamin, potasu oraz błonnika.

Największym wyzwaniem w diecie wegetariańskiej jest jej odpowiednie zbilansowanie pod względem zawartości białka. W naszych dietach dietetycy z powodzeniem zastępują je produktami zbożowymi, nasionami roślin strączkowych oraz soją.

Komponowane przez naszych dietetyków jadłospisy są zróżnicowane, dlatego nie brakuje w niech żadnych składników odżywczych, mineralnych czy witamin. Ponadto przepisy są smaczne i proste w przygotowaniu.

Każda dieta wegetariańska przygotowywana jest indywidualnie po przeprowadzeniu przez dietetyka szczegółowego wywiadu lekarskiego i żywieniowego. Przy jej układaniu dietetyk weźmie pod uwagę Twoje preferencje żywieniowe i zaproponuje zamienniki produktów, które chcesz wyeliminować ze swojej diety. Dietetyk może ułożyć dla Ciebie również dietę odchudzającą. Dieta wegetariańska będzie dopasowana do Twoich potrzeb i stylu życia oraz przekonań.

Jesteś wegetarianinem i chcesz sprawdzić czy odżywiasz się prawidłowo?
Zrezygnowałeś z mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego i nie wiesz czym je zastąpić?

Jesteś wegetarianinem i chcesz schudnąć?

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę kontaktu i otrzymaj wskazówki, zalecania oraz indywidualnie przygotowaną dla Ciebie dietę. Wypełnij krótką ankietę zdrowia. Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą.

 

Zapisz się on line:
opieka e-mail   |  opieka Skype

Zapisz się stacjonarnie (Warszawa, Wrocław):
wizyta w gabinecie

Dowiedz się więcej o Pora Diety dietetyk online:
dietetyk online, dieta online, odchudzanie online, odchudzanie online - e-mail, odchudzanie przez internet - Skype, diety online - Skype, dieta przez internet - e-mail

Dowiedz się więcej o Pora Diety dietetyk Warszawa, Wrocław:
Odchudzanie Warszawa, Wrocław, dietetyk Warszawa, dietetyk Wrocław