Dieta online dla par-wspólnie zmieńcie swoje żywienie na lepsze

Jeśli wraz z pratnerem chcesz:

– poprawić nawyki żywieniowe, 

– schudnąć,

– poprawić stan zdrowia,

– wspomóc starania o zajście w ciażę,

zapraszam na konsultacje online w parach! 

Zniżka -20% dla par na wszystkie usługi z kodem: PARA

dieta online dla par

Opinie moich klinetów online (par) z Google maps:

5/5

Przeczytaj, jak wygląda dieta online dla par:

Dieta dla par-wspólne zakupy i gotowanie

Czy macie zamiar wspólnie przejść na dietę, ale nie chcecie gotować podwójnie?

Nie ma problemu! Układam diety online dla par składające się z tych samych posiłków, dzięki czemu możecie wspólnie robić zakupy, gotować i jeść razem te same posiłki. Jest to wygodne, ułatwia podział obowiązków, zaoszczędza czas oraz pozwala lepiej wspólnie wspierać się i motywować do zmiany nawyków żywieniowych. Nie porównujecie nawzajem swoich posiłków i nikt nie czuję się poszkodowany, że je inaczej niż partner, ponieważ oboje spożywanie te same smaczne i proste w przygotowaniu dania

dieta online dla par

Dieta dla par-te same posiłki, różna kaloryczność

Oczywiście każde z was ma inne zapotrzebowanie na energię (kalorie) czy składniki odżywcze, dlatego mimo, że w diecie dla par posiłki są prawie identyczne, różnią się wielkością porcji i ilością poszczególnych składników. Czasem osoba, która jest na diecie o większej kaloryczności, ma w planie dodatkowy produkt np. owoc czy sok.

Przykład: ona na śniadanie zje 2 kanapki, a on 3-4 oraz sok. Ona do obiadu będzie miał rozpisane 50 g kaszy, 100 g mięsa i ok. 200 g warzyw, a on 100 kaszy, 150 g mięsa oraz 300 g warzyw.

Dieta dla par-różne cele i potrzeby

Być może wasze cele są różne np. ty chcesz schudnąć i jesteś wegetarianką, a partner chce utrzymać aktualną wagę lub zwiększy masę mięśniową. Czy w takim wypadku również możecie skorzystać z diety dla par? Tak! Zbilansuję wasze posiłki tak, aby każde z was osiągnęło swoje cele, gotując i jedząc podobnie. Zawsze pytam o nielubiane produkty czy potrawy i nie umieszczam ich w diecie, ponieważ powinna ona smakować osobie, która ją stosuje.

Np: ona na diecie odchudzającej wegeteriańskiej i będzie spożywać 1600 kcal, a on na diecie na zwiększenie masy mięśniowej dwa razy więcej (3200 kcal). On będzie miał dodatkowy 5 posiłek i shake białkowy

telefon do dietetyka

Dieta dla par-odchudzanie i diety kliniczne (kliniczne) dla par

A co jeśli chcecie schudnąć, ale jedno z was ma insulinooporność, niedoczynność tarczycy, za wysoki cholesterol lub inne schorzenie czy zaburzenia metaboliczne? Czy wtedy też możecie skorzystać z diety online dla par? Oczywiście! Każdą dietę dopasowuję indywidualnie. Możecie jeść pobodnie, mimo, że każde z was ma inne potrzeby oraz stan zdrowia. Zbilansuję posiłki tak, aby każde z was osiągnęło zakładane cele, mogąc jednocześnie poprawić wyniki swoich badań.

Przykład: Ona ma cukrzycę typu 2, dlatego, aby dobrze dobrać ilość insuliny, obok każdego posiłku wyliczone są wymienniki węglowodanowe (WW) i białkowo-tłuszczowe (WBT). Posiłki są podobne i opierając się na produktach o niskim indeksie glikemicznym .

Dieta dla par-wspólne treningi w domu lub na siłowni

Oczywiście zdrowy styl życia to nie tylko dieta, ale również aktywność fizyczna. Niezależnie od waszej motywacji do przejścia na dietę i zmiany nawyków żywieniowych, regularne treningi siłowe są ważnym elementem wspierającym efekty. Przyspieszają one spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększają zapotrzebowania na energię (kcal), budują mięśnie i chronioną je przed ,,spalenie” podczas diety redukcyjnej. Treningi siłowe, które dołączam do planów żywieniowych pomagają wytrwać na diecie poprzez poprawę samopoczucia oraz zdrowe rozładowanie stresu (nie poprzez jedzenie).

Do każdej diety online dla par dołączam trening do domu lub na siłownie. Są one podobnie wymagają takich samych przyrządów (mata, hantle). Dzięki temu możecie wspólnie trenować, wspierając się i motywować wzajemnie.

dieta online dla par

Konsultacje z dietetykiem online dla par. Jak wyglądają?

Konsultacje online  w diecie dla par odbywają się wspólnie. Możemy rozmawiać na Skype’ie lub WhatsApp’ie. Konsultacje na żywo wyglądają podobnie jak konsultacje dietetyczne w gabinecie. Jedyną różnica jest brak możliwości wykonania analizy skład ciała online. To jednak możecie zrobić za darmo na każdej dobrej siłowni.

Dieta online dla par zniżka -20% na wszystkie usługi z kodem: PARA

dieta online dla par