Dieta online dla par-wspólnie zmieńcie swoje żywienie na lepsze

Jeśli wraz z pratnerem chcesz:

– poprawić nawyki żywieniowe, 

– schudnąć,

– poprawić stan zdrowia,

– wspomóc starania o zajście w ciażę,

zapraszam na konsultacje online w parach! 

Zniżka -20% dla par na wszystkie usługi z kodem: PARA

dieta online dla par

Opinie moich klinetów online (par) z Google maps:

5/5

Przeczytaj, jak wygląda dieta online dla par:

Dieta dla par-wspólne zakupy i gotowanie

Czy macie zamiar wspólnie przejść na dietę, ale nie chcecie gotować podwójnie?

Nie ma problemu! Układam diety online dla par składające się z tych samych posiłków, dzięki czemu możecie wspólnie robić zakupy, gotować i jeść razem te same dania. Jest to wygodne, ułatwia podział obowiązków, zaoszczędza czas oraz pozwala lepiej wzajemnie wspierać się i motywować do zmiany nawyków żywieniowych. Nikt z was nie czuje się poszkodowany, że je inaczej niż partner, ponieważ oboje spożywaciee te same smaczne i proste w przygotowaniu  posiłki

dieta online dla par

Dieta dla par-te same posiłki, różna kaloryczność

Oczywiście każde z was ma inne zapotrzebowanie na energię (kalorie) czy makro- oraz mikroelementy, dlatego mimo, że w dietach dla par posiłki są prawie identyczne, różnią się one wielkością porcji i ilością poszczególnych składników odżywczych. Czasem osoba, która jest na diecie o większej kaloryczności, ma w planie dodatkowy produkt np. owoc czy sok lub jeden posiłek więcej.

Przykład: ona na śniadanie je 2 kanapki, a on 3-4 oraz sok. Ona do obiadu ma w rozpisce diety 50 g kaszy, 100 g mięsa i ok. 200 g warzyw, a on 100 kaszy, 150 g mięsa oraz 300 g warzyw.

Dieta dla par-różne cele i potrzeby

Być może wasze cele są różne np. ty chcesz schudnąć i jesteś wegetarianką, a partner chce utrzymać aktualną wagę lub zwiększy masę mięśniową. Czy w takim wypadku również możecie skorzystać z diety dla par? 

Tak! Zbilansuję wasze posiłki tak, aby każde z was osiągnęło swoje cele, gotując i jedząc podobnie. Zawsze pytam o nielubiane produkty czy potrawy i nie umieszczam ich w diecie, ponieważ powinna ona smakować osobie, która ją stosuje.

Przykład: Ona jest na diecie odchudzającej wegeteriańskiej i spożywa1600 kcal, a energetyczność jego diety na zwiększenie masy mięśniowej ma dwa razy więcej kcal (3200). On ma dodatkowy piąty posiłek i shake białkowy.

telefon do dietetyka

Dieta dla par-odchudzanie i diety kliniczne (kliniczne) dla par

A co jeśli chcecie schudnąć, ale jedno z was ma insulinooporność, niedoczynność tarczycy, za wysoke stężenie cholesterolu we krwi lub inne schorzenie czy zaburzenia metaboliczne? Czy wtedy też możecie skorzystać z diety online dla par? 

Oczywiście! Każdą dietę dopasowuję indywidualnie. Możecie jeść pobodnie, mimo, że każde z was ma inne potrzeby oraz stan zdrowia. Zbilansuję posiłki tak, aby każde z was osiągnęło zakładane cele, mogąc jednocześnie poprawić wyniki swoich badań.

Przykład: Ona ma cukrzycę typu 2, dlatego, aby dobrze dobrać ilość insuliny, obok każdego posiłku wyliczone są wymienniki węglowodanowe (WW) i białkowo-tłuszczowe (WBT). Posiłki są podobne, choć nie identyczne i opierają się na produktach o niskim indeksie glikemicznym .

Dieta dla par-wspólne treningi w domu lub na siłowni

Oczywiście zdrowy styl życia to nie tylko dieta, ale również aktywność fizyczna. Niezależnie od waszej motywacji dotyczącej przejścia na dietę i zmiany nawyków żywieniowych, regularne treningi siłowe są ważnym elementem wspierającym efekty. Przyspieszają one spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększają zapotrzebowania na energię (kcal), budują mięśnie i chronioną je przed ,,spaleniem” podczas diety redukcyjnej. Treningi siłowe, które dołączam do planów żywieniowych pomagają wytrwać na diecie poprzez poprawę samopoczucia oraz zdrowe rozładowanie stresu (nie poprzez jedzenie).

Do każdej diety online dla par dołączam trening do domu lub na siłownię. Są one podobne (różne obciążenie), wymagają takich samych przyrządów (mata, hantle itp). Dzięki temu możecie wspólnie trenować, wspierając się i motywować wzajemnie.

dieta online dla par

Konsultacje z dietetykiem online dla par. Na czym polegają?

Konsultacje online w diecie dla par odbywają się wspólnie. Możemy rozmawiać na  WhatsApp’ie lub innym komunikatorze. Konsultacje na żywo wyglądają podobnie jak konsultacje dietetyczne w gabinecie. Jedyną różnicą jest brak możliwości wykonania analizy skład ciała, która nie jest jednak niezbędna do uzyskania świetych efektów. Jeśli jednak bardzo wam zależy na tym pomiarze, to możecie zrobić go za darmo na każdej dobrej siłowni.

Dieta online dla par zniżka -20% na wszystkie usługi z kodem: PARA

dieta online dla par