Dieta online - cennik

Dyplomowany dietetyk kliniczny

Ponad 10 lat doświadczenia

Pozytywne opinie i efekty klientów

Wybierz swój optymalny plan

dopasowany do twoich potrzeb, stanu zdrowia, celu i czasu potrzebnego na jego osiągnięcie

Pakiet
online BASIC

250 zł 1 miesięc
 • indywidualna dieta*
 • plan treningowy
 • kontakt z dietetykiem (1 miesiąc)
 • wsparcie i motywacja

Pakiet
online PRO

390 1 miesiąc
 • konsultacja online z dietetykiem (1 h)
 • indywidualna dieta*
 • plan treningowy
 • kontakt z dietetykiem (1 miesiąc)
 • wsparcie i motywacja
Popularny

Pakiet
online PRO+

990 zł 3 miesiące
(Oszczędzasz 350 zł)
 • 4 konsultacje online z dietetykiem (4x1 h)
 • 3 indywidualne diety*
 • plan treningowy
 • kontakt z dietetykiem (3 miesiące)
 • wsparcie i motywacja
optymalny

Pakiet
online PRO++

1990 zł 6 miesięcy
(Oszczędzasz 520 zł)
 • 7 konsultacji online z dietetykiem (7x1 h)
 • 6 indywidualnych diet*
 • plan treningowy
 • kontakt z dietetykiem (6 miesięcy)
 • wsparcie i motywacja
 • *Każda dieta składa się z 7 dzienny jadłospisów podzielonych na 3-5 posiłków (dobór indywidualny). 
 • Rozpiska diety zawiera godziny posiłków, ich skład, miary domowe i gramaturę, sposób przygotowania (przepis) oraz listę zakupów. 
 • Każdą dietę możesz stosować w dowolnej konfiguracji przez 3-4 tygodnie. Dozwolone jest powtarzanie każdego posiłku kilka razy np. ugotowanie obiadu na kilka dni. W ten sposób zaoszczędzasz czas i unikasz marnowania produktów oraz wyrabiasz zdrowe nawyki.

lub na dobry początek zacznij od konsultacji online z dietetykiem klinicznym

Konsultacja online

170 zł
60 min.
(WhatsApp/Skype/Teams)
 • wywiad żywieniowy i medyczny
 • analiza wyników badań
 • analiza sposobu żywienia
 • zalecenia żywieniowe
 • motywacja i wsparcie
dietetyk kliniczny online
,,Po wielu doświadczeniach z różnymi dietetykami on-line, w końcu udało mi się trafić na rzetelną i z ogromną wiedzą osobę jaką jest Pani Agnieszka. Dzięki niej dużo się nauczyłam, a pierwsze efekty współpracy były widoczne już po miesiącu. Rewelacyjna osoba, polecam każdemu :))"
Blanka Łagoda, Szwajcaria
,,Bardzo zachęcam do współpracy z Panią Agnieszką. Ja zaufałam jej wiedzy oraz doświadczeniu i teraz wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji :)"
Klaudia Kiejko, Polska

Najczęściej zadawane pytania

Podczas pierwszej konsultacji online przeprowadzam wywiad żywieniowy (analiza dzienniczka bieżącego notowania i nawyków żywieniowych) oraz lekarski (stan zdrowia, przyjmowane leki, analiza wyników badań), pytam o twój styl życia, tryb dnia itp.
Proszę o wysłanie zdjęć sylwetki w obcisłym stroju (nie w bieliźnie), które posłużą nam do późniejszej oceny postępów. Jest to ważne ze względu na to, że podczas rozmowy online widzimy jedynie swoje twarze. Zdjęcia dołączam do twojej dokumentacji, która jest poufna (RODO). Jeśli wyrazisz na to zgodę, po zakończeniu naszej współpracy, twoja metamorfoza zostanie opublikowana tutaj: METAMORFOZY KLIENTÓW.

Tak. Z powodzeniem prowadzę konsultacje online od 6 lat, czyli na długo przed pandemią COVID-19 podczas której wszyscy przestawili się na tę formę kontaktu z ekspertami.
Moimi klientami online początkowo byli głównie Polacy mieszkający zagranicą, którzy szukali dobrego polskiego dietetyka z odpowiednim wykształceniem. Aktualnie wielu klientów, nawet z Warszawy, wybiera formę konsultacji dietetycznych online, ponieważ jest to wygoda i oszczędność czasu, a efekty są identyczne. Wiekszość metamorfoz przedstawia moich klientów online.

Analiza składu ciała jest jednym z wielu metod wykorzystywanych do diagnozowania nadwagi i otyłości.  Nie jest ona niezbędna do przeprowadzenia terapii odchudzającej.  Analizator składu ciała to wynalazek dość nowy, który ma też wiele wad. Jest wiele czynników zafałszywujących wynik. Pomiary należy wykonywac na czczo, co najczesciej nie jest możliwe w poradni. 

Jeśli będziesz stosować dietę i zalecenia, będziesz chudnąć. Jeśli nie-regularne pomiary niczego nie zmienią. Aktualnie na większości dobrze wyposażonych siłowni można wykonywać pomiar składu ciała w ramach członkostwa. Możesz więc korzystać z takiej możliwosći i przesyłać mi wyniki mailowo. Tak robi wielu moich klientów z różnych krajów.

Wywiad żywieniowy i medyczny służy mi do późniejszego ułożenia diety. Ułożenie indywidualnego planu żywieniowego jest czasochłonne. Podczas jego komponowania biorę pod uwagę wiele czynników takich jak: stan zdrowia, tryb dnia i pracy, upodobania żywieniowe i umiejętności kulinarne.  Dietę otrzymasz max. do 7 dni roboczych od konsultacji online lub w przypadku pakietów Basic-od  przesłania dzienniczka bieżącego notowania. Jeśli czas ten będzie dłuższy, powiadomię cię o tym. 

Tak. Każdy posiłek możesz kilkukrotnie powtórzyć.  Możesz je również między sobą wymieniać np. śniadanie z poniedziałku na śniadaniem ze środy, a obiad z wtorku ugotować na dwa dni. Układam posiłki tak, aby każdy w danie grupie (śniadania, obiady itd) miały podobną enegetyczność (kcal), ilość białka, tłuszczu, węglowodanów i błonnika. 

Układam tygodniowe, a nie np. 30-dniowe jadłospisy, ponieważ przygotowywanie  codziennie nowych posiłków jest trudne, drogie i czasochłonne. Zastanów się, ile razy w miesiący jesz zupełnie różne śniadania. Czy jest to 30 zupełnie innych posiłków, czy może jesz kilka ulubionych, a może twoje śniadnia codzennie wygładają tak samo.

Z doświadczenia wiem, że zbyt duża różnorodność powoduje szybkie zmęczenie dietą, zakupami, gotowaniem, nowymi produktami i przepisami. W rezyltanie kończy się to szybkim zarzuceniem diety. 

Zalecam powtarzanie 7-dniowego jadłospisu 3-4 razy (3-4 tygodnie) w dowolnej konfiguracji. Zaletą takiej strategii jest możliwość nauczenia się przepisów i wyrobienia nawyków (wymaga to rutyny). Według opinii moich klientów jest to wygodne rozwiązanie, które bardzo sobie chwalą. 

Konsultacje kontrolne odbywając się co ok. 3 tygodnie. Podczas konsultacji omawiamy postępy, sukcesy i napotkane trudności. Odpowiadam na pojawiające podczas stosowania diety i planów treningowych pytania. Regularne spotkanie pozwalają utrzymać motywację i ciągłość procesu jakim jest zmiana nawyków żywieniowych. Jest to ważne zarówno w przypadku odchudzania jak i diet klinicznych.

W przypadku odchudzania współpraca z dietetykiem online kończy się tzw. ,,wyjściem z diety”, czyli stopniowym zwiększaniem kaloryczności, aż do dojścia do diety normokalorycznej. Jest to ważny krok zapobiegający efektowi jo-jo i utwalający nową, niższą masę ciała.

To zależy jaki jest twój cel. W przypadku diety bez konsultacji online kontakt z dietetykiem odbywa się drogą mailową.  Taka forma może być dobra w przypadku osób mocno zmotywowanych i zdyscyplinowanych lub takich, które potrzebują jedynie planu żywieniowego, bo np. są w okresie rekonwalescencji po chorobie czy operacji lub chcą jedynie ,,doszlifować” swoje nawyki żywieniowe.

Tę formę polecam również osobom nieśmiałym, które z jakichś powodów moga lub nie chcą porozmawiac z dietetykiem na żywo.

Wywiad dietetyczny i medyczny odbywa się mailowo. Należy wypełnić i wysłać ankietę. Po otrzymaniu zgłoszenia proszę o przesłanie zdjęcia sylwetki (najlepiej w obcisłym stroju, a nie w bieliźnie), wypełniony dzienniczek bieżącego notowania oraz wyniki badań (jeśli są).

Regulamin usług dietetycznych online   •    Polityka Prywatności

Opinie Moich klientów online z Google:

,,Świetny kontakt i doradztwo dietetyczne pani Agnieszki. Nie tylko co i kiedy należy jeść ale dlaczego akurat to i jak to wpływa na organizm. Posiłki dobrane do konkretnej osoby (jako że wspólnie z żoną korzystaliśmy) z uwzględnieniem preferencji jedzeniowych jak i potencjalnych alergii. Przy trzymaniu się diety i regularnych treningach, nie trzeba było czekać długo na efekty pracy. Szczerze polecam."
Maciej Łagoda, Szwajcaria
,,Profesjonalnie, smacznie dopasowane do moich potrzeb i schorzeń. Na dzień dzisiejszy -21kg i jedziemy dalej. Polecam usługi Pani Agnieszki."
Tomasz Strząbała, Wielka Brytania
,,Po wielu doświadczeniach z różnymi dietetykami on-line, wkoncu udało się trafić na rzetelną i z ogromną wiedzą osobę jaką jest Pani Agnieszka. Dzięki niej dużo się nauczyłam, a pierwsze efekty współpracy były widoczne już po miesiącu. Rewelacyjna osoba, polecam każdemu :))"
Blanka Łagoda, Szwajcaria
,,Bardzo zachęcam do współpracy z Panią Agnieszką, ja zaufałam jej wiedzy oraz doświadczeniu i teraz wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji :)"
Klaudia Kiejko, Polska
,,Polecam poradnię z czystym sercem każdemu kto zmaga się z dodatkowymi kilogramami. Moja wieloletnia walka z tuszą skończyła się dopiero na diecie balans p. Agnieszki Kopacz. Przepisy świetnie skomponowane i dostosowane do moich preferencji smakowych i trybu życia. Dieta nie była męczarnią i głodówką a nauczyłam się zdrowego sposobu odżywiania który będę kontynuować. Schudłam 17 kg. Polecam 😀."
dietetyk online opinie
Katarzyna Dryndas, Belgia
,,Bardzo smaczna, prosta i skuteczna dieta. Po 5 miesiącach diety opracowanej przez Panią Agnieszkę schudłam 12 kg i zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Ponadto dieta jest zbilansowana i nie wyklucza żadnych składników żywieniowych. Pani Agnieszka doskonale wyczuwa potrzeby klienta - słucha i bierze pod uwagę indywidualne preferencje, styl życia i możliwości przygotowania posiłków. Polecam :)"
Joanna Pszczółkowska, Polska
"Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba. W bardzo profesjonalny sposób doprowadziła mój organizm do równowagi. Niezwykle miła, otwarta i pełna wiedzy. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana efektami naszej współpracy biorąc pod uwagę wagę oraz problemy zdrowotne, a także sytuację kiedy nie ma możliwości spotkać się osobiście z uwagi na pandemię oraz odległość jaka nas dzieli (mieszkam w Irlandii). Polecam współpracę z panią Agnieszką z czystym sumieniem."
Marzena Rogal, Irlandia