Dietetyk kliniczny online - opinie z Google

5/5
,,Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani dietetyk. Odchudzaliśmy się wspólnie z partnerem. Zależało nam, abyśmy mogli wspólnie gotować i jeść podobnie. Posiłki były smaczne i już po 2 tygodniach poczuliśmy zastrzyk energii i poprawę samopoczucia. Polecamy!"
Urszula Uścińska, Niemcy
5/5
,,Bardzo zachęcam do współpracy z Panią Agnieszką, ja zaufałam jej wiedzy oraz doświadczeniu i teraz wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji :)"
Klaudia Kiejko, Polska
5/5
,,Polecam Panią Agnieszkę. Posiłki smaczne i szybkie w przygotowaniu. Kontakt bez zastrzeżeń. Szukałem osobę - dietetyka, która odpowiednio pokieruje moją osobę w czasie odchudzania i tutaj ją znalazłem. Jeszcze raz polecam."
Grzegorz Pisarek, Polska
5/5
,,Pani Agnieszka to bardzo kompetentna osoba. W bardzo profesjonalny sposób doprowadziła mój organizm do równowagi. Niezwykle miła, otwarta i pełna wiedzy. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowana efektami naszej współpracy biorąc pod uwagę wagę oraz problemy zdrowotne, a także sytuację kiedy nie ma możliwości spotkać się osobiście z uwagi na pandemię oraz odległość jaka nas dzieli (mieszkam w Irlandii). Polecam współpracę z panią Agnieszką z czystym sumieniem."
Marzena Rogal, Irlandia
5/5
,,Z pomocą i wsparciem Pani Agnieszki schudałam 11 kg podczas epimedii :-). Udało mi się odbyć jedną wizyte w poradni, po czym zrobiono lockdown i przeniosłam się na opcje online. Z początku byłam sceptyczna co do takiej formy odchudzania, ale okazalo się ze taka opcja nawet bardziej mi odpowiada i też daje efekty. Bałam się, że będę ciągle głodna i będę jadła same sałatki, ale posiłki bardzo mi smakowaly i na stale zagoscily w moim menu. Polecam"
Paulina K., Polska
5/5
,,Szukałem kompetentnego dietetyka z polecenia, który pomógłby mi schudnąć i wprowadzić zdrowe nawyki. Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Agnieszkę. Zleciła ona wykonanie badań krwi przed konsultacją. Okazało się, że nie wszystkie były w normie. Po 4 miesiącach diety schudłem 9 kg, a przyznam, że nie zawsze trzymałem się diety. Wyniki cholesterolu dobiły do normy po tym czasie, bez stosowania leków. Polecam Panią Agnieszkę. Ma ogromną wiedzę, cierpliwość i potrafi słuchać"
Mariusz N., Francja
5/5
,,Bardzo smaczna, prosta i skuteczna dieta. Po 5 miesiącach diety opracowanej przez Panią Agnieszkę schudłam 12kg i zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Ponadto dieta jest zbilansowana i nie wyklucza żadnych składników żywieniowych. Pani Agnieszka doskonale wyczuwa potrzeby klienta - słucha i bierze pod uwagę indywidualne preferencje, styl życia i możliwości przygotowania posiłków. Polecam :)"
Joanna Pszczółkowska, Polska
5/5
,,Profesjonalnie, smacznie dopasowane do moich potrzeb i schorzeń. Na dzień dzisiejszy -21kg i jedziemy dalej. Polecam usługi Pani Agnieszki"
Tomasz Strząbała, Wielka Brytania
5/5
,,Bardzo miło i profesjonalnie. Otrzymałem wiele cennych wskazówek, które pozwoliły mi poprawić jakość mojego odżywiania i stracić parę kilo. Dostałem bardzo fajny plan żywieniowy z licznymi objaśnieniami. Bardzo dobra współpraca z Panią dietetyk."
Jakub Kubasiak, Polska
5/5
,,Wraz z żoną postanowiliśmy zadbać o siebie i zmienić nasze nawyki żywieniowe. Trafiliśmy pod opiekę młodej, ale bardzo kompetentnej i życzliwej Pani Agnieszki. Po pierwszej wizycie zaleciła zrobić badania m.in. na insulinooporność, która się potwierdziła w wynikach badań. Rozpisana dieta jest smaczna (brak oznak głodu podczas jej stosowania). Dzięki diecie nauczyliśmy się jak zdrowo gotować. I co najważniejsze-widoczne są rezultaty 😊 Kontakt bardzo dobry."
Kamil Juszczak, Polska
5/5
,,Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia koleżanki, która schudła 15 kg. Po ciąży zostało mi 22 kg namiarowych kilogramów. Wcześniejszy dietetyk namiawiał mnie na testy na nietolerancje pokarmowe, bo mam jelito drazliwe. Cieszę się, że ich nie zrobiłam i zaoszczędziłam 1500 zł. Pani Agnieszka wytłumaczyła mi, że te testy są wyssane z palca, nie mają żadnej wartości i jest to poprostu nabijanie ludzi w butelkę. Na konsultacje przychodzę już 2 miesiące. Efekty są świetne (-9,5 kg). Znajomi prawią mi komplemeny, mimo, że do mpjego celu jeszcze trochę brakuje."
Marta Borowska, Polska
5/5
Rzetelna i kompetentna konsultacja dietetyczna. Przygotowana dieta była bardzo różnorodna i odpowiadała moim potrzebom. Przepisy nie były skomplikowane, do przygotowania również przez mniej doświadczonych „kucharzy”.
Iwona Klima, Polska
5/5
,,Świetny kontakt i doradztwo dietetyczne pani Agnieszki. Nie tylko co i kiedy należy jeść ale dlaczego akurat to i jak to wpływa na organizm. Posiłki dobrane do konkretnej osoby (jako że wspólnie z żoną korzystaliśmy) z uwzględnieniem preferencji jedzeniowych jak i potencjalnych alergii. Przy trzymaniu się diety i regularnych treningach, nie trzeba było czekać długo na efekty pracy. Szczerze polecam."
Maciej Łagoda, Szwajcaria
5/5
,,Zdecydowanie polecam! Pani Agnieszka bardzo mi pomogła. Super ciekawe przepisy do których wciąż wracam. Osiągnęłam wymarzony cel jedząc smaczne potrawy których wcześniej nie znałam."
Katarzyna Pawlicka, Niemcy
5/5
,,Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalnym i niezawodnym dietetykiem. Dopasowuje przepisy do osobistych upodobań i dba o to, aby dania były szybkie w przygotowaniu i smaczne. Do tego pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi klientami."
Magdalena G. Szwajcaria
5/5
,,Serdecznie polecam! Pełen profesjonalizm i przede wszystkim efekty z których się bardzo cieszę."
Magdalena Cichosz, Polska
5/5
,,Uwielbiam azjatycką kuchnię. Pani Agnieszka jako pierwsza przygotowała mi dietę prostą i jednocześnie zawierającą ciekawe dania. Wszystkie produkty były dostępne za rozsądną cenę. Chudnę i czuję się dobrze więc polecam!"
Weronika Szymańska, Wielka Brytania
5/5
,,Do diet zawsze podchodziłem sceptycznie. Na wizytę u Pani Agnieszki trafiłem za namową żony. Z początku nie byłem przekonany, jednak już po kilku dniach odczułem pozytywne efekty nowej diety. Miałem więcej energii i mniejszą chęć na podjadanie. Posiłki są smaczne i sycące. Schudłem już 11 kg. Mam lepsze wyniki cholesterolu i cukru. Polecam Panią Agnieszkę!"
Piotr Banasiak, Polska
5/5
,,W swoim życiu stosowałam mnóstwo diet. Jedne były bardziej skuteczne od drugich, jednak żadna nie dała długotrwałych efektów. Wystarczyło kilka dni po zakończonej diecie i waga znowu skakała do góry. Dopiero wizyta u Pani Agnieszki zmusiła mnie do głębszych refleksji i podjęciu decyzji o zmianie swoich przyzwyczajeń i nawyków."
Aleksandra B., Polska
5/5
,,Polecam Panią Agnieszkę! Bardzo miły kontakt, proste i bardzo smaczne przepisy. Przed 1 rozmowa miałam obawy, bo wypróbowałam już wszystkie diety i nie chciałam znowu głodować. Okazało się, że mogę jeść i jednoczeście chudnąć. Schudłam wymarzone 12 kg i chudne dalej :-)"
Agata Jankowska, Norwegia

Więcej opinii…