jakość i doświadczenie

Konsultacje online z dyplomowanym dietetykiem klinicznym (ponad 10 lat praktyki).
Jakość jak w gabinecie bez wychodzenia z domu.

Szybko, prosto i smacznie

Plany dietetyczne bez nielubianych czy drogich produktów. Łatwe i smaczne przepisy.
Możliwość zamiany i powtarzania posiłków lub przygotowywania ich na kilka dni.

Indywidualne diety

Diety odchudzające oraz kliniczne (w schorzeniach) dla dorosłych i dzieci. Zbilansowane diety i nauka zdrowych nawyków (bez redukcji masy ciała).

Konsultacje i Diety dla par

Wspólne odchudzanie lub inny cel. Te same posiłki, różne porcje, wspólne zakupy i gotowanie.
20% zniżki na wszystkie usługi z kodem ,,PARA".

Dietetyk kliniczny Warszawa-skuteczne odchudzanie i dietoterapia chorób

Zapraszam na konsultacje dietetyczne:

dietetyk warszawa

Osoby pragnące zdrowo i trwale schudnąć

Pomagam zdrowo i skutecznie schudnąć. Jeśli stosowałeś już wszytskie możliwe diety, a kilogramy wciąż wracały, obiecuję, że tym razem dzięki moim wskazówkom unikniesz efektu jo-jo.
Układam proste i łatwe w przygotowaniu plany żywieniowe

dietetyk warszawa wegetarianizm

Pragnące zadbać o zdrowie

Układam diety kliniczne w różnego rodzaju schorzeniach (m. in. ch. tarczycy, układku pokarmowego) i zaburzeniach metabolicznych (IO, PCOS). Pomagam zadbać o zdrowie i poprawić nawyki żywieniowe oraz uczę jak prosto bilansować codzienne posiłki (również wegetariańskie i wegańskie).

dietetyk warszawa ciaza

Kobiety w ciąży i karmiące

Prowadzę od strony dietetycznej kobiety w ciąży oraz podczas karmienia piersią. Pomagam wesprzeć żywieniowo ogranizm przyszłej mamy przed zajściem w ciążę. Obalam mity na temat diety ciężarnej oraz mamy karmiącej. Układam zbilansowane plany żywieniowe zapewniające zdrowie zarówno mamie jak i dziecku.

dieta online dla par

Pary (odchudzanie, dieta dla płodności)

Odchudzanie i zmiana nawyków żywieniowych na zdrowsze jest łatwiejsze we dwoje. Dla par układam plany żywieniowe, które składają się z podobnych posiłków, dzięku czemu można gotować wspólnie. Ułatwia to stosowanie diety i zapewnia świetne rezultaty.

Opinie o Dietetyk kliniczny Warszawa, Dieta Balans mgr inż. Agnieszka Kopacz z Google:

5/5

Najważniejsze informacje:

Dietetyk kliniczny Warszawa-Jak umówić się na wizytę?

 Wizytę u dietetyka klinicznego możesz umówić:

  1. telefonicznie: +48 502 740 940 (pn-pt. 9-20)
  2. poprzez formularz online

Ze względu na to, że podczas konsultacji nie moge odbierać telefonu, polecam umawianie się poprzez formularz online

Dietetyk kliniczny Warszawa, Dieta Balans mgr inż. Agnieszka Kopacz

ul. Nowogrodzka 42/20, 00-695 Warszawa

Dietetyk kliniczny Warszawa-Jak przygotować się do wizyty? Dzienniczek (PDF) do pobrania

Podczas pierwszej wizyty będę chciała jak najlepiej poznać twoje nawyki i sposób odżywiania. W tym celu, przed konsultacją, poproszę cię o przygotowanie dzienniczka bieżącego notowania z trzech dni. Pamiętaj, że dzienniczek musi być spisywany na bieżąco, ponieważ sięgając pamięcią wstecz wiele może ci umknąć.

Dzienniczek jest również przydatnym narzędziem dla ciebie, gdyż dopiero spisując na bieżąco to, co jesz widzisz jak naprawdę się odżywiasz. Ważne, aby dzienniczek był prowadzony skrupulatnie i uczciwie. Nie będę cię krytykować ani wytykać błędów. Muszę poznać twój sposób żywienia, aby wiedzieć nad czym z tobą pracować.

 

Dietetyk kliniczny Warszawa-Badania, które warto wykonać

Przed konsultacją u dietetyka klinicznego w Warszawie warto wykonać następujące badania:
morfologia, lipidogram, TSH, fT3 i fT4, glukoza i insulina, próby wątrobowe, badanie ogólne moczu

Powyższe badania nie są niezbędne do przeprowadzenia wizyty i można je wykonać w późniejszym terminie. 

Uwaga: Testy na nietolerancje pokarmowe (IgG zależne) dają fałszywie dodatnie wyniki, dlatego nie są wiarygodnym badaniem diagnostycznym (uznane przez światowe ogranizacje zajmujace się alergią oraz immunologią za pseudodiagnostykę) i odradzam ich stosowania.

Dietetyk kliniczny Warszawa

dietetyk online

Dietetyk kliniczny Warszawa-Przebieg wizyty

Pierwsze spotkanie trwa ok. 45-60 min. Dołożę wszelkich starań, aby pierwsza wizyta przebiegła w komfortowej i miłej atmosferze. Jestem po to, aby ci pomóc, a nie krytykować czy oceniać.

Wizyta w Poradni Dietetyk kliniczny Warszawa, Dieta Balans składa się z 4 etapów:

  1. wywiadu lekarskiego (stan zdrowia, historia choroby/chorób, przyjmowane leki, analiza badań) i dietetycznego (omówienie sposobu żywienia),
  2. ważenia i badania składu ciała metodą BIA (bioimpedancji) wraz z omówieniem wyników,
  3. przekazania zaleceń dietetycznych, ustalenia celu, oszacowania czasu niezbędnego do jego osiągnięcia oraz omówienia założeń diety (kaloryczność, ilość posiłków, skład),
  4. umówienia wizyty kontrolnej.
dietetyk online

Dietetyk kliniczny Warszawa-Przygotowanie diety

Aby stworzyć dla ciebie optymalny plan dietetyczny potrzebuję informacji na temat twojego stanu zdrowia, stylu życia, upodobań smakowych, przyjmowanych leków, historii chorób lub nadwagi oraz prób odchudzania itd. Dzięki temu otrzymasz dietę dopasowaną do ciebie oraz twoich potrzeb, a jej przestrzeganie będzie proste i przyjemne. Układam plany dietetyczne 7- lub 14-dniowe. Plan 7-dniowy zalecam stosować przez ok. 3-4 tygodnie, a 14-dniowy ok. 6-8.

Dlaczego 7 lub 14 jadłospisów, a nie np. 30?
Z mojego wieloletniego doświadczenia i rozmów z klientami wiem, że stosowanie co tydzień nowego jadłospisu jest trudne i czasochłonne. Klienci mają dość gotowania, nowości i zakupów. Kilkukrotne powtórzenie jadłospisu uczy przepisów i daje możliwość wyrobienie rutyny, a jednocześnie nie jest monotonne. Po kilku tygodniach, możemy wprowadzić nowy jadłospis.

dietetyk online

Dietetyk kliniczny Warszawa-Przykładowe plany dietetyczne do pobrania

dieta online

Każdy dzienny jadłospis zwiera godziny posiłków, ich skład, ilość (miary domowe oraz g/ml) i sposób przygotowania. Tygodniowa dieta zawiera listę zakupów, przejrzysty plan do powieszenia na lodówce oraz indywidualne zalecenia dietetyczne.

Dla ułatwienia korzystania z diety istnieje możliwość rotowania między sobą poszczególnych posiłków oraz ich powtarzania, ponieważ każdy rodzaj posiłku ma podobną kaloryczność oraz zawartość makroskładników. 

Metamorfozy moich klientów:

Dietetyk kliniczny Warszawa, Dietetyk Warszawa, Odchudzanie Warszawa, Dietetyk w Warszawie, Dietetyk Hashimoto Warszawa, Dietetyk PCOS Warszawa, Dietetyk insulinooporność Warszawa