Dietetyk kliniczny Warszawa - cennik

jakość i doświadczenie

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym z 10-letnim stażem zawodowym. Możesz zaufać mojej wiedzy i doświadczeniu oraz mieć pewność, że twoje zdrowie jest w dobrych rękach.

Szybko, prosto i smacznie

Twój plan będzie smaczny (bez nielubianych produktów), a posiłki- proste i szybkie w przygotowaniu. Zaoszczędzisz czas dzięki możliwości zamiany i powtarzania posiłków lub przygotowywania ich na kilka dni.

Indywidualne diety

Układam diety odchudzające, kliniczne (w schorzeniach), wegetariańskie i wegańskie dla dorosłych oraz dzieci. Pokażę ci jak jeść zdrowo oraz prawidłowo bilansować wartościowe i smaczne posiłki.

Konsultacje i Diety dla par

Możesz stosować dietę wspólnie z partnerem. Niezależnie od celu będziecie jeść te same lub bardzo podobne posiłki. Pomagam parom schudnąć, poprawić stan zdrowia i płodność. 20% zniżki dla par na wszystkie usługi

Zadzwoń (502 740 940) lub kliknij poniżej i zostaw swoje dane. Oddzwonię w celu umówienia terminu wizyty.  

Konsultacja dietetyczna

(pierwsza)
czas: 60 min
200
 • Wywiad żywieniowy i medyczny
 • Analiza wyników badań laboratoryjnych
 • Analiza składu ciała metodą BIA
 • Analiza sposobu żywienia (dzienniczek)
 • Zalecenia żywieniowe

Konsultacja dietetyczna

(kontrolna)
czas: 30 min
170
 • Analiza przebiegu terapii dietetycznej
 • Analiza wyników badań laboratoryjnych
 • Analiza skałdu ciała metodą BIA
 • Monitorowanie procesu dietoterapii
 • Podtrzymanie motywacji

Indywidualna dieta

(7-dniowa*)
Do stosowania przez 3-4 tygodnie
250
 • Indywidualny plan dietetyczny (7-dniowy)
 • Bez produktów nielubianych i niejadanych
 • Dopasowana do celu i stanu zdrowia
 • Proste i szybkie posiłki
 • Plan treningowy do domu lub na siłownię

Indywidualna dieta

(14-dniowa*)
Do stosowania przez 6-8 tygodnie
350
 • Indywidualny plan dietetyczny (14-dniowy)
 • Bez produktów nielubianych i niejadanych
 • Dopasowana do celu i stanu zdrowia
 • Proste i szybkie posiłki
 • Plan treningowy do domu lub na siłownię

*Każdy dzienny jadłospis składa się z 3-5 posiłków (dobór indywidualny). Plan zawiera godziny posiłków, ich skład, miary domowe i gramaturę, sposób przygotowania (przepis) oraz listę zakupów. 

7-dniowy jadłospis możesz stosować w dowolnej konfiguracji przez 3-4 tygodnie. Dozwolone jest powtarzanie każdego posiłku kilka razy np. ugotowanie obiadu na kilka dni. W ten sposób zaoszczędzasz czas i unikasz marnowania produktów.

5/5

Najczęściej zadawane pytania

Na konsultację należy przynieść dzienniczek żywienia z 3 dni. Należy spisywać na bieżąco wszytsko co sie je i pije. Wzór dzienniczka można pobrać tutaj. Wysyłam go równeiż mailowo po zapisaniu na wizytę. Przed wizytą nie należy pić i jeść przez min. 3 h tak, aby wynikia nalizy skąłdu ciała były wiarygodne. 

Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań (do 3 miesiący), warto je wykonać, jednak nie jest to niezbędne do przeprowadzenia konsultacji dietetycznej. Można wykonac podstawowe badania takie jak: 

Podczas konsultacji, na podstawie wywiadu mogę zasugerować konkretne badania, które warto wykonać w celu potwierdzenia lub wyelimnowania podejrzeń zabrzeń metabolicznych czy choroby. 

Konsultacja składa się z 4 etapów:

1. Wywiadu medycznego (historia chorób/otyłości, analiza wyników badań itp.).

2. Analizy skałdu ciała metodą BIA (bioimpedancji elektromagnetycznej) wraz z omówieniem wyników.

3. Wywiadu dietetycznego (analiza dzienniczka, omówienie stylu życia i sposobu żywienia).

4. Ustalenia celu i oszacowanie czasu na jego osiągnięcie. Omówienie założeń diety (energetyczność, pory posiłków i ich ilość itp.). Umówienie terminu wizyty kontrolnej.

Nie, poneiważ nie wręczam gotowych planów dietetycznych. Każdą diętę układam indywidualnie, dlatego potrzebuje czasu na jej przygotowanie. Konsltacja ma na celu zebranie informacji niezbędnych do rozpisania diety, która będzie dopasowana do stanu zdrowia, pomiarów, stylu życia i preferencji smakowych danej osoby. Dietę otrzymasz w ciągu max. 7 dni roboczych od konsultacji.

Tak. Każdy posiłek możesz kilkukrotnie powtórzyć.  Możesz je również między sobą wymieniać np. śniadanie z poniedziałku na śniadanie ze środy, a obiad z wtorku ugotować na dwa dni. 

Układam tygodniowe lub dwutygodniowe, a nie np. 30-dniowe plany dietetyczne (diety), ponieważ przygotowywanie codziennie nowych posiłków byłoby czasochłonne, trudne i drogie. W ten sposób można bardzo szybko poczuć się przytłoczonym dietą i ją zarzucić.

Zalecam, aby powtarzać każdy 7-dniowy jadłospis 3-4 razy (przez 3-4 tygodnie) w dowolnej konfiguracji. Ogromnym plusem takiej formy jest mozliwość wyuczenia rutyny, czyli nawyków. To sprawia, że stosowanie diety jest prostsze, a zakupy i gotowanie nie zajmują dżo czasu. Według opinii moich klientów jest to bardzo wygodne rozwiązanie i coś czego brakowało im przy poprzednich dietach. 

Konsultacje kontrolne odbywając się co ok. 3 tygodnie. Odchudzanie czy dietoterapia schorzeń to długotrwały proces, dlatego pierwsza konsultacja to jedynie wstęp. Aby uzyskac trwałe efekty, ważne są regularne wizyty. Podczas konsultacji kontrolnej wykonuję anlizę skład ciała, omawiam postępy, sukcesy i napotkane trudności. Odpowiadam na wszytskie pytania, które pojawiły się podczas stosowania diety. Regularne spotkanie pozwalają ci utrzymać motywację i ciągłość dietoterapii. Jest to niezwykle ważne zarówno w przypadku odchudzania jak i schorzeń.

W przypadku odchudzania współpraca musi się zakończyć tzw. ,,wyjściem z diety”. Krok ten jest często pomijany przez dietetyków, a bez niego zawsze prędzej czy później wystąpi efekt jo-jo.

czyli stopniowym zwiększaniem kaloryczności, aż do dojścia do diety normokalorycznej. Jest to ważny krok zapobiegający efektowi jo-jo i utwalający nową, niższą masę ciała.

W przypadku odchudzania, nasza współpraca musi się zakończyć tzw. ,,wyjściem z diety”. Krok ten jest często pomijany przez dietetyków, a bez niego zawsze prędzej czy później wystąpi efekt jo-jo. Z definicji może on pojawić się nawet do 2 lat od zakończenia stosowania diety redukcyjnej. 

Wychodzenie z diety odchudzjaącej (o obniżonej kaloryczności) polega na stopniowym zwiększaniu energetyczności diety, aż do osiągnięcia całkowitego zapotrzebowania kalorycznego (dieta normokaloryczna). Jest to ważny krok zapobiegający efektowi jo-jo i utwalający nową, niższą masę ciała.

 

Regulamin usług dietetycznych online   •    Polityka Prywatności