-15 kg w 9 miesięcy

Z Panią Joanną współpracowałyśmy częściowo stacjonarnie, cześciowo online. Pani Joanna udowodniła, że nawet podczas lock down'u można schudnąć. Wystarczy dobry plan i odrobina chęci.

,,Do Pani Agnieszki trafiłam z nadwagą i złymi nawykami żywieniowymi. Pani Agnieszka zaproponowała plan żywieniowy dostosowany do moich upodobań oraz stylu życia, dostosowując go do zmieniających się potrzeb i moich preferencji w trakcie trwania diety. Dodatkowo, za namową Pani Agnieszki, zmieniłam podejście do aktywności fizycznej - długie treningi cardio zamieniłam na bardziej efektywne ćwiczenia siłowe. W efekcie zyskałam nową sylwetkę i lepsze samopoczucie. Polecam! Joanna P."

Komentarz Pani Joanny z Google:

,,Bardzo smaczna, prosta i skuteczna dieta. Po 5 miesiącach diety opracowanej przez Panią Agnieszkę schudłam 12kg i zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Ponadto dieta jest zbilansowana i nie wyklucza żadnych składników żywieniowych. Pani Agnieszka doskonale wyczuwa potrzeby klienta - słucha i bierze pod uwagę indywidualne preferencje, styl życia i możliwości przygotowania posiłków. Polecam :)"

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy  współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

dietetyk online

dietetyk online

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klientki. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny