-18 kg w 4 miesiące

Pani Jadwiga mieszka w Norwegii, dlatego nasze co 2-tygodniowe spotkania odbywały się na Skypie. Po każdej rozmowie Pani Jadwiga otrzymywała nowe jadłospisy dopasowane do aktualne masy ciała, potrzeb, upodobań i sugestii.

Dieta online

Oto to jak Pani Jadwiga opisuje swoją drogę do spektakularnej przemiany:

,,Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Agnieszką. Znajomi i rodzina otwierają oczy ze zdziwienia i pytają jak tego dokonałam.
Starałam się trzymać planu dietetycznego i jeść 5 zaplanowanych posiłków. Dania były bardzo sycące i smaczne. Czasem nie byłam w stanie zjeść ich w całości. Nie odczuwałam głodu i nie miałam ochoty na słodycze. Piłam dużo wody. Na początku było trochę ciężko, gdyż musiałam przygotowywać sobie jedzenie i pamiętać o godzinach posiłków. Wcześniej nie zastanawiała się , co jem i nie analizowałam tego specjalnie. Jednak z biegiem czasu weszłam w zdrowy rytm i nauczyłam się sprawnego planowania i przygotowywania zdrowych potraw. Miałam czas dla siebie i na aktywność. Wcześniej raczej nie ruszałam się wieczorami z kanapy. I tak tydzień po tygodniu doszłam do wymarzonego celu. Było warto! :)”

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klientki. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny