-24 kg w 11 miesięcy

Pan Tomasz zgłosił się do mnie, ponieważ chciał schudnąć i poprawić swój stan zdrowia. Wyniki badań były kiepskie, ale cel ambitny, a motywacja do zmiany ogromna.

Z Panem Tomaszem spotykaliśmy się regularnie co ok. 3 tygodnie na WhatsAppie. Omawialiśmy postępy, trudności, wloty i upadki. Po każdej konsultacji przesyłałam Panu Tomaszowi nowy plan dietetyczny (7 dziennych jadłospisów) dopasowanych do oferty brytyjskich sklepów. Po kilku miesiącach Pan Tomasz dostał w pracy ksywkę ,,Mr. Shrink” (,,Pan kurczący się” ;-)).

Pan Tomasz sam przygotowywał posiłki, godząc to z 3-zmianową pracą, opieką nad córką i ćwiczeniami na siłowni. Jest też żywym dowodem na to, że można schudnąć przy insulinooporności i niedoczynności tarczycy.

Komentarz Pana Tomasza z Google:

,, Profesjonalnie, smacznie dopasowane do moich potrzeb i schorzeń. Na dzień dzisiejszy -21kg i jedziemy dalej. Polecam usługi Pani Agnieszki.”

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy  współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

dietetyk onilne

dietetyk online

Nie zezwalam na kopiowanie i udostępnianie zdjęć bez mojej zgody.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny