Z Panią Klaudią współpracowałyśmy online spotykając się co ok. 2-3 tygodnie na WhatsAppie. Po każdej konsultacji przygotowywałam nowy plan żywieniowy (dietę) składającą się z 7 dziennych jadłospisów podzielonych na 5 (według życzenia) wegetariańskich posiłków. Poszczególne posiłki Pani Klaudia mogła między sobą wymieniać i rotować, dzięki czemu korzystanie z diety było prostsze, a napoczęte produkty mogły zostać wykorzystane w całości zamiast wylądować w koszu.

Mimo, że początkowe BMI Pani Klaudii było w normie, to zawartość tkanki tłuszczowej w ciele była zbyt wysoka (tzw. nadwaga ukryta). Celem Pani Klaudii była więc redukcja tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienie sylwetki poprzez delikatne zwiększenie masy mięśniowej. To wszystko na diecie wegetariańskiej. Efekt? Pani Klaudia stwierdziła na jednej z ostatnich konsultacji: „Jestem w najlepszej formie mojego życia!”. I to jest chyba najlepsze podsumowanie naszej współpracy :-).

Jeśli też chcesz osiągnąć życiową formę, zapraszam do współpracy. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy  współpracować online lub stacjonarnie (Warszawa).

dieta online

dietetyk online