-5 kg w 2 miesiące

Z Panią Aldoną współpracowałam w gabinecie we Wrocławiu. Celem Pani Aldony były przede wszystkim zdrowe nawyki żywieniowe i wyszczuplenie nóg i brzucha. Układane przeze mnie plany żywieniowe miał na celu ,,przebudowę" sylwetki i zmianę składu ciała (redukcja tkanki tłuszczowej, zwiększenie masy mięśniowej). Cel został osiągnięty, a obcisłe spodnie sprzed rozpoczęcia diety po 2 miesiącach były luźne w pasie i w udach.

dietetyk Wrocław

Komentarz Pani Aldony z Google (Dieta Balans-dietetyk kliniczny):

,,Poszłam do dietetyka, ponieważ mimo szczupłej sylwetki nie byłam do końca zadowolona z jej wyglądu. Spośród wielu dietetyków wybrałam panią Agnieszkę, ponieważ spodobał mi się przykładowy całodniowy jadłospis. Posiłki rzeczywiście były proste w przygotowaniu, zróżnicowane i smaczne, tak że nawet po skończeniu diety wracam do moich ulubionych przepisów. Podczas półrocznej współpracy nauczyłam się przede wszystkim jak wybierać składki oraz jak planować i komponować posiłki, słowem nabyłam nowe zdrowe nawyki. Pani Agnieszka wyjaśniła mi również jak „działa” organizm, co trzeba robić, żeby dieta była skuteczna i przyniosła długofalowe efekty. Otrzymałam równieża skuteczny plan treningowy. Dzięki tej współpracy udało mi się osiągnąć zamierzony cel, jestem zadowolona ze swojej sylwetki, a przy tym lepiej się czuję pod kątem zdrowotnym. Polecam!"

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klientki. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny