- 19 kg, -16% tkanki tłuszczowej w 9 miesięcy

Z Panem Pawłem współpracowałam stacjonarnie przez 9 miesięcy. Przyszedł do mnie z BMI 33 (otyłość I stopnia), masą ciała 103 kg oraz  znaczymy otłuszczeniem ciała (24%) i organów wewnętrznych (11 stopień).

Dietetyk Wrocław

Ze względu na specyfikę pracy Pana Pawła (częste wyjazdy, spotkania i imprezy) nie narzucałam mu szybkiego tempa chudnięcia. Czasami były to 4 kg/miesiąc, a czasami 2 kg. Po drodze były święta, imprezy integracyjne, urodziny, wakacje itp. Mimo tego, po 9 miesiącach diety i ćwiczeń Pan Paweł pozbył się aż 16% tkanki tłuszczowej (z 24% do 8%). Pan Paweł stosował się do moich zaleceń żywieniowych i treningowych, jednak nie podchodził bardzo restrykcyjnie do diety zwłaszcza w weekendy. Był bardzo zmotywowany i pozytywnie nastawiony. Regularnie przychodził na umawiane co 3-4 tygodnie konsultacje kontrolne. Nie przekładał ich i nie odwlekał niezależnie od efektu w danym miesiącu. Dzięki temu, że tempo redukcji masy ciała nie było szybkie, Pan Paweł schudł z tkanki tłuszczowej, a mięśnie zostały praktycznie nienaruszone. Długi okres współpracy sprawił, że Pan Paweł nauczył się zdrowych nawyków żywieniowych, które stały się częścią jego stylu życia i którymi zaraził rodzinę. 

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

      mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klienta. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny