-6 kg, -6% tkanki tłuszczowej w 3 miesiące

Pan Patryk zgłosił się do mojego gabinetu, aby zrzucić brzuch i poprawić stan zdrowia. Próby wątrobowe były bardzo podwyższone, a hepatolog zdiagnozował początek niealkoholowej stłuszczeniowej choroby wątroby i przepisał leki. Procent tkanki tłuszczowej mieścił się co prawda w normie, a BMI było nieznacznie powyżej normy, jednak z wyników analizy składu ciała wynikała, że tłuszcz skumulowany jest głównie w jamie brzusznej. Pan Patryk od lat regularnie ćwiczył na siłowni, dlatego zależało mu, aby dieta nie spowodowała spadku masy mięśniowej. Tak też się stało. Rozpisana przeze mnie dieta i uregulowanie godzin posiłków sprawiło, że po 3 miesiącach Pan Patryk ważył o 6 kg mniej, a masa mięśniowa nie drgnęła. ,,Spalił" się przede wszystkim tłuszcz trzewny z jamy brzusznej, dzięki czemu wyniki prób wątrobowych obniżyły się do poziomu mieszczącego się w normie i Pan Patryk mógł odstawić leki.

Komentarz Pana Patryka z Google (Dieta Balans-dietetyk kliniczny):

,,Dzięki diecie Pani Agnieszki pozbyłem sie brzucha którego od długiego czasu chciałem się pozbyć. Myślałem żeby zrzucić sam brzuch bez utraty masy mięśniowej jest nie możliwe a jednak! Dzięki diecie Pani Agnieszki w ciagu 3 miesiecy osiągnąłem to czego tak bardzo pragnąłem czyli zrzuciłem 6 kg tkanki tłuszczowej z okolicy tułowia. Dla lepszego wyglądu ale także dla zdrowia ponieważ miałem stłuszczoną wątrobę. Po 3 miesięcznej diecie wyniki wątrobowe tak samo poprawiły się na duży plus. Posiłki nie były trudne i były naprawde smaczne. Polecam wszystkim którzy chcą poprawić swoją sylwetke i poprawic zdrowie dietę od Pani Agnieszki."

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Dietetyk Warszawa

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klienta. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny