– 14 kg w 4 miesiące

Pan Łukasz zgłosił się do mnie z BMI 31 (I stopień otyłości) i marzeniem wystartowania w maratonie. Współprocowaliśmy online, ponieważ Pan Łukasz mieszka w Niemczech. Pan Łukasz nie tylko zmienił swój wygląd, ale całe życie.

dieta online

Poprosiłam go o napisanie kilku zdań podsumowujacych jego przemianę. Oto treść maila, który otrzymałam od Pana Łukasza:

,,Dzięki Pani pomocy, a także mojej determinacji schudłem 14 kg. Nie będę ukrywał że duży wpływ miał trening, ale bardzo ważne było to, że dostosowałem się do Pani planu. Na dzień dzisiejszy jestem gotowy na maraton i wiem, że jestem do niego świetnie przygotowany. Waga na dzień dzisiejszy wynosi 83,5 kg i tak już zostanie. Nie bójcie się zmian! Ale pamiętajcie, że każda nawet ta najmniejsza, pociąga za sobą kolejną, a tamta następną… Ja zaczynając przygodę z bieganiem chciałem tylko oderwać tyłek od fotela i zrzucić kilka kilo. Wyszło tak, że dzięki temu prawie całkowicie przemeblowałem życiowe priorytety. Obudziłem uśpione marzenia! Teraz już wiem, że to jest motor napędowy do dalszych zmian!”

Ty też możesz schudnąć i zmienić swoje życie na lepsze. Napisz do mnie lub zadzwoń. Możemy współpracować stacjonarnie (Warszawa) lub online.

mgr inż. Agnieszka Kopacz, dietetyk kliniczny

Zdjęcia zostały udostępnione za zgodą klienta. Nie zezwalam na ich kopiowanie i udostępnianie.

Dieta Balans-dietetyk kliniczny