Dieta online szyta na miarę przez dyplomowanego dietetyka klinicznego z 10-letnim doświadczeniem. Smaczna, prosta i wygodna w stosowaniu dieta online dopasowana do twoich preferencji oraz stanu zdrowia.

Opinie klientów z Google:

★★★★★

Po 2.5 miesiącach diety opracowanej przez Panią Agnieszkę schudłam 7kg i zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Dieta jest prosta i smaczna, dania p...

Joanna Pszczółkowska, Warszawa

★★★★★

Bardzo miło i profesjonalnie. Otrzymałem wiele cennych wskazówek, które pozwoliły mi poprawić jakość mojego odżywiania i stracić parę kilo....

Jakub Kubasiak, Warszawa

★★★★★

Po wielu doświadczeniach z różnymi dietetykami on-line, wkoncu udało się trafić na rzetelną i z ogromną wiedzą osobę jaką jest Agnieszka. D...

Blanka Łagoda, Warszawa

★★★★★

Do Pani Agnieszki trafiłam z polecenia koleżanki, która schudła 15 kg. Po ciąży zostało mi 22 kg namiarowych kilogramów. Wcześniejszy dietety...

Marta Borowska, Warszawa

★★★★★

Świetny kontakt i doradztwo dietetyczne pani Agnieszki. Nie tylko co i kiedy należy jeść ale dlaczego akurat to i jak to wpływa na organizm. Posi...

Maciej Łagoda, Warszawa

Zobacz więcej

Skuteczna dieta online, czyli jaka?

Indywidualna dieta online nie tylko odchudza, ale również poprawia zdrowie, samopoczucie i stopień odżywienia organizmu. Każdy jest inny i ma różne potrzeby dlatego, każda dieta online, którą układam bierze pod uwagę wszystkie niezbędne elementy: stan zdrowia, tryb życia godziny pracy oraz preferencje smakowe. Dzięki temu moi klienci stosują dietę z łatwością oraz przyjemnością i osiągają trwałe rezultaty!

dieta online

Niezależnie od tego jaki jest twój cel, dieta online powinna nie tylko pomóc ci zrzucić nadmierne kilogramy, ale ,,przy okazji” zyskać zdrowe nawyki żywieniowe. To dzięki nim utrzymasz uzyskane efekty przez długi czas, a nawet do końca życia. O skutecznej diecie online możemy mówić wtedy, gdy jej rezultaty utrzymują się do 2 lat od jej zakończenia. Niestety większość popularnych diet online dających szybkie i spektakularne efekty prowadzi do efektu jojo.

Dieta online dla każdego to dieta dla nikogo!

Szablonowa dieta online, któr jest ,,dopasowana" automatycznie może wyrżadzić wicej szkodzy niż pożytku. Z reguły kusi niską ceną, jednak niestety idzie za tym równie niska jakość. Podobnie jest z wymienianiem się dietami online ze znajomymi. To co służy twojej koleżance niekoniecznie będzie dobre dla ciebie i na odwrót. Możecie mieć podobną masę ciała, ale różną budowę (procent tkanki tłuszczowej, ilość masy mięśniowej itp.). Nawet jeśli borykacie się z podobnymi problemami zdrowotnymi np. niedoczynnością tarczycy czy insulinoopornością, przebieg choroby może być różny, dlatego wymienianie się dietami niekoniecznie jest dobrym pomysłem.

Dietetyk Warszawa

Każdy z nas jest inny, ma różny metabolizm, budowę ciała, stan zdrowia, dlatego tak ważne jest indywidualne dopasowanie diety. Wiele też zależy od uwarunkowań genetycznych, wieku, odciążeń rodzinnych, stylu życia, a nawet rodzaju wykonywanej pracy. Nie ma więc jednaj uniwersalnej diety online dla każdego. Często tarfiają do mnie klienci ze zrujnowanym zdrowiem i spowolnionym metabolizmem, którzy stosowali szablonowe diety online z internetu. Powrot do równowagi zajmuje wtedy wiele czasu, dlatego nie polecam takich eksperymentów!

dieta online

 

 

 

Dieta online-indywidualnie dopasowana i elastyczna

Jestem przeciwniczką szablonowych diet online, ponieważ obserwuję u pacjentów ich negatywne następstwa. Zgłasza się do mnie po pomoc wiele osób ,,po przejściach”, które wypróbowały na sobie wiele diet, programów lub korzystały z usług dietetycznych guru. W większości przypadków długotrwała współpraca pozwala na ponowne wyregulowanie rozchwianego organizmu. Poprawie ulega gospodarka węglowodanowa, lipidowa oraz hormonalna. U jednego z moich pacjentów po stosowaniu diety online i suplementów od trenera zdiagnozowano niealkoholową stłuszczeniowej chorobą wątroby. Po 3 miesiącach stosowania mojej diety wyniki prób wątrobowych wróciły do normy. Inny mój pacjent po pół roku współpracy ze mną, za zgodą lekarza odstawił leki na cukrzycę, po tym jak schudł na tyle, że jego poziom glukozy mieścił się w granicach normy.

Dieta online powinna mieć na celu poprawę stanu zdrowia. Zrzucenie nadmiernych kilogramów nie może być osiągnięte za wszelką cenę, a zwłaszcza za cenę zdrowia. Nie warto eksperymentować ze zdrowiem stosując modne i ,,cudowne” diety. Korzystając z pomocy dyplomowanego dietetyka klinicznego masz pewność, że twoja dieta online będzie nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna dla zdrowia.

dieta online

Jak układam diety online?

Ułożenie każdej diety online poprzedzone jest wywiadem. Każdego klienta proszę o przygotowanie dzienniczka żywienia oraz przesłania aktualnych wyników badań (w przypadku problemów zdrowtnych).

 

Jako dyplomowany dietetyk zajmuję się żywieniem opartym na naukowych faktach

Komponując dietę online bazuję się na najnowszych doniesieniach i zaleceniach uznanych towarzystw naukowych, które są regularnie aktualizowane. Podążanie za nowościami nie oznacza promowania modnych diet czy produktów. Każdą nowinkę dietetyczną przesiewam przez sito mojej wiedzy i doświadczania, a jeśli czegoś nie wiem, to sięgam do wiarygodnych źródeł.

Nie proponuję modnych diet opierających się na wykluczeniu danego makroskładnika lub całych grup produktów. Dlaczego? Po pierwsze tego typu diety są monotonne oraz bardzo rygorystyczne. Po drugie, wytrącają organizm z homeostazy, czyli równowagi do której nieustannie dąży. Po trzecie, stosowanie tego typu diet praktycznie zawsze kończy się efektem jojo. Z doświadczenia wiem, że w  najlepszym przypadku mogą one doprowadzić do niedoborów składników odżywczych, a w najgorszym do trwałej utraty zdrowia. W diecie jak i w życiu chodzi o równowagę!

dietetyk kliniczny Warszawa

Codziennie możesz wybrać dowolne posiłki, zamieniać je i powtarzać

Dieta online składa się z 7 lub 14 dziennych jadłospisów, a każdy z nich zawiera  godziny posiłków, ich skład oraz ilość i sposób przyrządzenia.

Dieta online zawiera listę zakupów oraz przejrzysty tygodniowy plan do powieszenia na lodówce.

Aby dieta online była jeszcze prostsza w stosowaniu, masz możliwość rotowania między sobą poszczególnych posiłków (np. śniadania z poniedziałku, środy czy piątku) oraz ich powtarzania (gotowanie na 2-3 dni), ponieważ każdy rodzaj posiłku ma podobną kaloryczność oraz zawartość makroskładników.

dieta online

dieta online