Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących. Bezpieczna dla ciebie i dziecka, dostarcza niezbędnych składników. Optymalne tempo przybierania na wadze.

Indywidualna dieta dla kobiet w ciąży zapewni zdrowie Tobie i Twojemu dziecku.

Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących, dieta onlineCiąża to szczególny okres w życiu kobiety, który wymaga indywidualnego podejścia żywieniowego i odpowiednio skomponowanej diety. Sposób żywienia w ciąży, a nawet jeszcze przed zajściem w ciążę, ma ogromny wpływ zarówno na samopoczucie przyszłej mamy jak i na zdrowie oraz prawidłowy rozwój dziecka. Okres płodowy oraz 3 pierwsze lata życia dziecka to tzw. okres krytyczny dla rozwoju organizmu. W tym czasie zachodzi ,,programowanie żywieniowe”. Oznacza to, że sposób odżywiania mamy w ciąży ma wpływ na zdrowie i odporność dziecka w przyszłości.

Nasza dieta dla kobiet w ciąży dostarczy Tobie i Twojemu dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach. W czasie ciąży wzrasta zapotrzebowanie na składniki mineralne, witaminy, tłuszcze, białko, węglowodany oraz energię (kalorię). Aby dostarczyć ich w odpowiedniej ilości, unikając zarówno niedoborów jak i nadmiarów, najlepiej skonsultować się z naszym dietetykiem, który przekaże Ci indywidualne zalecenia i ułoży zbilansowany plan żywieniowy. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja dieta w ciąży jest prawidłowa, a zarówno Tobie jak i Twojemu dziecko nie brakuje żadnych składników odżywczych.

Nasza dieta dla kobiet w ciąży zapobiega niedoborom i nadmiarom składników odżywczych.

Zdrowa mama to zdrowe dziecko. Zarówno niedobory jak i nadmiary niektórych składników mogą być szkodliwe dla Ciebie i Twojego dziecka. Indywidualnie dobrana dieta dla kobiet w ciąży pozwala na unikniecie nadmiernego przyrostu masy ciała. Może ona skutkować cukrzycą ciążową oraz obciążyć dziecko zwiększonym ryzykiem chorób cywilizacyjnych i otyłości.

Nasz dietetyk udzieli Tobie również rad dotyczących diety podczas karmienia piersią oraz rozszerzania diety dziecka po 6 miesiącu życia.

Chcesz przygotować się do ciąży?
Nie wiesz jak odżywiać się w czasie ciąży lub w okresie karmienia piersią?
Nie jesteś pewna czy twoja codzienna dieta jest prawidłowa?
Chcesz otrzymać dietę wzorcową, która będzie odpowiednio zbilansowana i dopasowana do twoich aktualnych potrzeb?

Wybierz najdogodniejszą dla Ciebie formę kontaktu i otrzymaj wskazówki, zalecania oraz indywidualnie przygotowaną dla Ciebie dietę. Wypełnij krótką ankietę zdrowia. Nasz dietetyk skontaktuje się z Tobą.

 

Zapisz się on line:
opieka e-mail   |  opieka Skype

Zapisz się stacjonarnie (Warszawa, Wrocław):
wizyta w gabinecie

Dowiedz się więcej o Pora Diety dietetyk online:
dietetyk online, dieta online, odchudzanie online, odchudzanie online - e-mail, odchudzanie przez internet - Skype, diety online - Skype, dieta przez internet - e-mail

Dowiedz się więcej o Pora Diety dietetyk Warszawa, Wrocław:
Odchudzanie Warszawa, Wrocław, dietetyk Warszawa, dietetyk Wrocław